• ACCESS.POLISH MASTHEADbfhgh
  • ab3
  • ab2

 

Twórca Access Gary Douglas urodził się na środkowym zachodzie Stanów Zjednoczonych a wychował w San Diego w Kalifornii. Swoje młode lata wspomina przez pryzmat życia w typowej dla klasy średniej rodzinie, którą można zobaczyć na ekranie telewizora. "Byłem taki zwyczajny! Moje dzieciństwo przypominało sceny z nudnego serialu" wyjaśnia Douglas.
Gary mówi o sobie, że od zawsze podążał duchową ścieżką, pociągało go szukanie odpowiedzi na zagadki życia. "Kiedy miałem dziewięć lat postanowiłem, że pójdę do kościoła, czego nigdy nie robili moi rodzice. Chodziłem tam każdej niedzieli razem z młodszą siostrą".

"M& oacute;j ojciec zmarł kiedy miałem 17 lat. Nauczyłem się od niego, że praca do upadłego po to, aby zapewnić dostatek rodzinie to nie wszystko, czego rodzina potrzebuje. Dowiedziałem sie też, że muszę pracować, ciężko pracować, żeby osiągnąć to, do czego dążę". Później, uczęszczając do collegu, Douglas spotkał byłą nauczycielkę ze szkółki niedzielnej. Zapamiętała go z zajęć i powiedziała, że jest przekonana, iż odpowiedzi, których szuka nie znajdzie w kościele, ale ma nadzieję, że Gary jednak kiedyś do nich dojdzie.

Gary opisuje tworzenie Access jako serię objawień i spostrzeżeń. "To, co teraz nazywamy Access zaczęło nabierać kształtów około lipca 1990 roku, w czasie kiedy odnosiłem sukcesy jako pośrednik handlu nieruchomościami w Santa Barbara w Kalifornii". Gary wyjaśnia "Zacząłem gromadzić informacje o miejscach na głowie, które działają jak pamięć komputerowa dla naszych myśli, uczuć, emocji, opinii, postaw i decyzji; dla wszystkiego, co było dla nas ważne w tym lub innym życiu. Pomyślałem, że to dobry pomysł na zajęcia dla masażystów-terapeutów i trenerów. Wróciłem do domu, zadzwoniłem do czworga przyjaciół i poprosiłem aby przyszli na zajęcia, których tematem były ćwiczenia energetyczne. To były pierwsze zajęcia z Access Counsciousness

"Od tego czasu współtworzyłem je z tysiącami ludzi, którzy zdecydowali się wziąć udział w tych zajęciach. Z każdym warsztatem taki proces staje się łatwiejszy, ale również o wiele potężniejszy."

Gary Douglas ma czwórkę dzieci i jednego wnuka. Mieszka w Santa Barbara w Kalifornii.

Prowadzi indywidualne konsultacje z technik Access w swoim biurze oraz przez telefon dla klientów ze Stanów Zjednoczonych i innych krajów Ameryki Północnej, Europy, Australii, Nowej Zelandii, Azji i Bliskiego Wschodu. Gary i grupa facilitatoró w Access prowadzą warsztaty na całym świecie.
Gary Douglas

Newsletter

Zapisz się na naszą listę, aby otrzymywać inforamcje o aktualnych wydarzeniach!