• ACCESS.POLISH MASTHEADbfhgh
  • ab3
  • ab2

Klasa Bars

 

Pierwszymi zajęciami z serii Access jest klasa Bars. Celem tych zajęć jest uświadomienie ludziom, że bez dużego wysiłku mogą zmienić swoje życie o ile sobie na to pozwolą. Przebieg sesji Bars polega na delikatnym dotykaniu 32 punktów na głowie, przez co z łatwością znikają przeszkody uniemożliwiające obdarowanie.

 

Ziemia nie jest miejscem, gdzie zwykle jesteśmy obdarowywani. Większość ludzi żyje i robi na prawdę wszystko, aby tylko nie zostać obdarowanym. Musimy to zmienić. Musisz chcieć zostać obdarowanym, jeśli twoje życie ma wyglądać tak, jak tego pragniesz.

Każda z sesji Bars pozwala pozbyć się 5-10 tysięcy lat ograniczeń w tym obszarze życia, którego dotyczy dotykany punkt. Wszystko dzieje się w niezwykle przyjemny i relaksujący sposób, który w efekcie niweluje granice w każdym aspekcie życia bez większego wysiłku. W najgorszym wypadku poczujesz się jak po najdoskonalszym masażu w życiu. W najlepszym - całe twoje życie z łatwością przejdzie wspaniałą odmianę.

 

Koszt - 500 zł

Co mówią inni

W czasie wykonywania barsów czułam się jak w stanie największej medytacji, zupełnie wyłączyłam się z rzeczywistości, odpłynęłam. Po barsach miałam wrażenie jakbym zaczęła nowy dzień, cudowne uczucie lekkości, mnóstwo pozytywnej energii, radość i spełnienie .

Jola, Warszawa

Newsletter

Zapisz się na naszą listę, aby otrzymywać inforamcje o aktualnych wydarzeniach!